Adria Compact Plus SL in Malaga, Spanje
Beschikbaarheid
Foto's
Specificaties
Alternatieven
Voor een paar tientjes vlieg je in het najaar of de winter naar Malaga en doe je daar een rondje Andalusië. Je wordt opgehaald van het vliegveld en de eerste avond slaap je bij Martijn en Marchelle op hun camperparc in Torrox-Costa. De volgende morgen ga je eerst even pootje baaien in de Middelandse zee en daarna op de koffie bij Marchelle om je reisplan te bespreken. Zij kan even met de campings Appen of er plaats is en melden dat jullie eraan komen. Zo wordt een rondje Andalusië een heel onstpannen tripje waar je veel mooi gelegen campings of bij locals slapen kan.
Check de beschikbaarheid en tarieven van deze camper
U ziet in de oranje kleur de mogelijkheden en de huurprijs (géén oranje vlakjes, kies dan een kortere periode, of bel even met mij, 088-11 22 660)
Specificaties
Deze nieuwe Adria Compact Plus SL camper is met zijn beperkte breedte van 2.12m een ideale camper om door de dorpjes van Andalusië te zwerven. Door zijn beperkte lengte van 6.80m is hij makkelijk te parkeren en het rijden over bergwegen met haarspeldbochten is eenvoudiger.
Half-integraal camper (6.80m) met 4 zit – en 2 slaapplaatsen, heeft een behoorlijke stahoogte en twee lengte bedden van resp. 2.00/90 en 2.00/80.
De douche/toilet heeft een slim geconstueerde draaibare wand welke veel ruimte opleverd.
Onder de motorkap ligt een zuinige en zeer schone Fiat Ducato Euro6D motor 2.3 JTD met 160 pk en een vernieuwde automatische versnelling met cruise control.
Aantal zitplaatsen | 4 |
---|---|
Aantal slaaplaatsen | 2 |
Lengte | 6.60 m |
Breedte | 2.12 m |
Gewicht | 2.750 kg |
Lengte bedden 2st. | 194*80 / 190*80 |
Automatische versnelling | Ja |
Luifel | Ja |
Stevige verlaagde fietsendrager | Ja (2 fietsen) |
Airco in het camperdeel | Ja |
Satelliet televisie/DVD | Ja |
Radio/USB | Ja |
Panoramaraam | Ja |
Hordeur | Ja |
Omvormer | Optioneel |
Navigatie met camperplaatsen en achteruitrijcamera | Optioneel |
Gas Alarm | Ja |
Kluisje | Ja |
Huisdieren | Nee |
Dit is onze andere camper welke van oktober 2021 tot april 2022 in Malaga staat